Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Darmowa wysyłka od 299.00 PLN
OK
Ładuję...
Posiadacie nietypowe przejścia w domu? A maluszek zaczął się przemieszczać? Mamy rozwiązanie!

zdj.1. Bramka Flex XXL Biała

zdj.1. Bramka FLEX XXL Biała

Kiedy budowaliście dom lub kupowaliście mieszkanie dla swojej rodziny, a maluszek był jeszcze w brzuszku to waszym pierwszym priorytetem była na pewno otwarta przestrzeń pomieszczeń, piękne schody prowadzące na poddasze, otwarta kuchnia z wyspą, może ciepły i elegancki kominek? Jednak kiedy wasz maluszek zaczyna stawiać pierwsze kroki te piękne miejsca mogą stać się dla niego niebezpieczne. Niestety większość bramek ochronnych dostępnych na rynku jest prostych i małych. Ale mamy dla was rozwiązanie! Duńska firma Baby Dan opracowała bramki ochronę FLEX, które są dostępne w 4 rozmiarach a do tego można je ze sobą łączyć, lub poszerzać czy zmniejszać w zależności od potrzeby i to o nieograniczoną ilość dodatkowych paneli (33cm i 72cm) oraz furtek.

bramka flexxl powiekszona o panele

zdj.2. Bramka Flex XXL powiększona o 2panele 72cm

Do tego po zainstalowaniu uchwytów ściennych są naprawdę łatwe w montażu jak i demontażu (bramki montowane są do ściany).Po złożeniu bramki nie zajmuje ona dużo miejsca.

uchwyt scienny bramki flexx

zdj.3. Uchwyt ścienny Bramki Flex

Bramki są w pełni regulowane i dopasowują się do kominków i nietypowych wykończeni, zarówno bramkę jak i panele można ustawiać w dowolnej kolejności oraz pod dowolnym kątem. A co najważniejsze bramki przechodzą szereg kontroli, zanim wyjdą z magazynu. Pracownicy fabryki Baby Dan sprawdzają ich wytrzymałość na uderzenia, ciężkich i szybkich przedmiotów. Otwieranie furtki również przechodzi ogromną ilość testów, dzięki czemu mamy pewność że furtka nie otworzy się nawet jeśli dziecko do niej dobije np. jeżdzikiem. 

bramka flex xxl czarna ustawiona jako kojec

zdj.4 Bramka Flex XXL Biała, ustawiona jako kojec

Samo otwieranie Furki bramki jest bardzo proste dla osoby dorosłej, otwierane są jedną ręką. Natomiast pomimo łatwości w otwarciu dla dorosłego, furtka bramki została zaprojektowana w taki sposób by maluszek miał problem z jej otwarciem.

zamknięta furtka bramki flex

zdj.5. Zamknięta furtka bramki Flexx

otwieranie jedną ręką

zdj.6. Otwieranie bramki Flex jedną ręką

Otwarta futka bramki flexx

zdj.7. Otwarta furtka Bramki Flexx

 

 

 

BRAMKA FLEX XXL


bramka flexx xxl czarna

zdj.8 Bramka Flex XXL Czarna

Jes to największy dostępny rozmiar bramki FLEX, co nie oznacza, że nie można jej dodatkowo rozszerzyć, bramkę można powiększyć o nieograniczoną ilość paneli oraz furtek. Panele i furtki mogą być ustawiane w dowolnej kolejności w zależności od potrzeby. Bramka dostępna jest w dwóch kolorach białym i czarnym. Składa się z 4 paneli o szerokości 72 cm oraz furki, w zestawie posiada również mocowania do ściany ( należy dokupić kołki montażowe). Bramka Flex XXL pasuje do przejść o szerokości 90- 350 cm. Idealnie Nadaje się do kominków i nietypowych wykończeniu, przejść czy schodów o dużej szerokości. Wysokość bramki 71cm

 

BRAMKA FLEX XL

bramka flex xl czarna

zdj.9. Bramka Flexx XL Czarna 

Kolejnym dostępnym rozmiarem jest bramka ochronna Flex XL, którą również można powiększać o nieograniczoną ilość paneli oraz furtek. Bramka składa się z furtki oraz 2 paneli 72cm i 2 paneli 33cm. Panele i furtki mogą być ustawiane w dowolnej kolejności w zależności od potrzeby. Pasuje do przejść 90- 270 cm, w zestawie posiada również mocowania do ściany ( kołki montażowe należy dokupić). Idealnie nadaje się do zabezpieczenia kominków zabudowanych jak i wolnostojących o szerokości nie większej niż 180cm i głębokości 60cm. Można jej również używać jako bramki ochronnej do zabezpieczeń nietypowych przejść, czy schodów o dużej szerokości. Bramka dostępna w dwóch kolorach białym i czarnym. Wysokość bramki 71 cm.

 

BRAMKA FLEX L bramka flex L

zdj.10. Bramka Flex L czarna

Bramka Flex L składa się z furtki oraz 2 paneli szerokości 72cm, w zestawie znajdują się mocowania do ściany (kołki montażowe należy dokupić). Można ją poszerzać o dowolną ilość paneli oraz furtek. Panele i furtki nie muszą być w kolejności, mogą być ustawiane dowolnie według potrzeby. Bramka pasuje do przejść 90- 225 cm. Idealna do szerokich i nietypowych przejść i schodów. Dostępne kolory bramki biały i czarny. Wysokość 71 cm

 

BRAMKA FLEX M

bramka m czarna

zdj.11. Bramka Flex M czarna

Najmniejszą wersją bramki ochronnej Flex M składa się z furtki oraz 2 paneli szerokości 33cm, w skład wchodzą mocowania do ściany ( kołki montażowe należy dokupić). Bramki dostępne są w dwóch kolorach czarnym i białym. Pasuje do przejść o szerokości 90-140 cm.  Bramkę można poszerzyć o dowolną ilość paneli oraz furtek, które można ustawiać w dowolnej kolejności i pod dowolnym kontem. Wysokość bramki 71 cm.

 

ROZSZERZENIA BRAMEK OCHRONNYCH FLEX


Każdą bramkę flex można rozszerzyć o dodatkowe elementy. Jeśli posiadacie w domu nietypowe przejście np. na schodach łamanych znajduje się półpiętro i potrzebowalibyście dwie furtki, to do każdej bramki Flex można taką furtkę dołożyć, tak naprawdę można ich dołożyć nieograniczoną ilość i w odpowiadającej wam konfiguracji. Furtki są w kolorach czarnym i białym o szerokości 72 cm. 

furtka rozszerzenie do bramki flex

zdj.12. Furtka czarna- rozszerzenie do bramek Flex

 

Bramki można również rozszerzać o dowolna ilość Paneli. Do wyboru są panele o dwóch wymiarach 33cm oraz 72 cm, również dostępne sa w kolorach białym i czarnym. Panele można ustawiać w dowolnej kolejności oraz pod dowolnym kontem. Posiadają bardzo prosty system mocujący, każdy z paneli posiada wypustki i nakładki. Dostępna jest również możliwość dokupienia dodatkowego mocowania do ściany. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ posiadając rozmieszone mocowania w miejscach w których potrzebna będzie nam bramka, możemy ja swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Wystarczy nam zakup wtedy tylko jednej bramki, nie musimy ich mieć wiele:) Co jest też fajne w tych mocowaniach to fakt, że gdy dzieci pójdą spać możemy bramkę z łatwością ściągnąć ze ściany i złożyć ją z boku tak by nie utrudniała nam przejścia.

 

panel do bramki flex 33cm

zdj.13. Panel 33cm do Bramek Flex

panel 72 cm do barmek flex

zdj.14. Panel 72cm do Bramek ochronnych Flex

 

mocowanie do scoiany

zdj. 15. Mocowanie do ściany dla bramek Flex

 

 

Mamy nadzieję, że chociaż trochę przybliżyliśmy wam funkcjonalność i bezpieczeństwo bramek ochronnych Flex od Baby Dan. Jak dla nas są to jedne z najwygodniejszych bramek dostępnych na rynku. Nie tylko są bezpieczne dla dzieci i rodzica ale dają nam rodzicom komfort w ich użytkowaniu. 

Jeśli mielibyście dodatkowe pytania na temat Bramek Flex od Baby Dan zapraszamy do kontaktu:

e-mail : kontakt@nanu-butik.pl

telefon 731805659 lub 533520969

Napisz komentarz
Dodaj komentarz
Nanu butik  | 
ul. Tysiąclecia 1, 32-620 Brzeszcze, województwo małopolskie  | 
NIP: 5492269577  |  telefon: 533 520 969  |  e-mail: kontakt@nanu-butik.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2016 @ nanu-butik.pl
Płatności realizuje
AWOLG DESIGN