Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Darmowa wysyłka od 299.00 PLN
OK
Ładuję...
Kategorie
Ostatni post
O nas

                                                                                                          WITAMY W NASZYM ŚWIECIE !!!

 

          Nasz sklep powstał z miłości do dziecka!! Będąc mamą małej dziewczynki chciałam jej podarować wszystko co najlepsze, i tak po raz pierwszy spotkałam się z wyjątkowymi artykułami dla dzieci. Z cudownie miękkimi kocykami i pościelami w nie szablonowych wzorach i kolorach. Z cudownymi zabawkami rozwojowymi z drewna. Szumiącymi przyjaciółmi dziecka czuwającymi nad jego spokojnym snem. Niezwykle barwnymi i ciekawymi opowieściami zawartymi w książeczkach skierowanych do małych „czytelników”.

          Kiedy zaczęłam zastanawiać się nad planem swojej aktywizacji zawodowej wiedziałam, że chce robić coś w co wierzę czemu mogę oddać swoje serce pasje i myśli, a przede wszystkim chciałam się podzielić z innymi mamami swoją dotychczasową wiedzą na temat artykułów dla dzieci, pokazać wam, że są wspaniałe rzeczy tworzone z myślą o naszych małych pociechach, nastawione na ich komfort, wygodę a także cieszące nasze oko:)

         Najcudowniejszym moim odkryciem było to, że w szczególności są to nasze POLSKIE marki tworzone przez niezwykle kreatywne osoby, które posiadając swoje własne dzieci szukały i znalazły cudowne rozwiązania niektórych naszych „problemów” z ząbkowaniem, kolką czy snem:)
W większości produkty oferowane w moim butiku są przetestowane i użytkowane przeze mnie i moją córeczkę. Nie są to artykuły, które są tylko ładnie wyglądające, są to przede wszystkim rzeczy, które dały mi komfort w ich użytkowaniu, pozwoliły mojemu dziecku przejść przez kolejne etapy rozwoju. A przede wszystkim są to produkty które nigdy mnie nie zawiodły i za które mogę poręczyć w 100% :)
         

       Mam nadzieję, że okażą się one równie ważne dla was jak są ważne dla mnie, i odnajdziecie w nich spełnienie swoich oczekiwań i wymagań

Zapraszam, dziękuje i pozdrawiam ;*

NANU Baby Boutique
Natalia Mitoraj

Nanu butik  | 
ul. Tysiąclecia 1, 32-620 Brzeszcze, województwo małopolskie  | 
NIP: 5492269577  |  telefon: 533 520 969  |  e-mail: kontakt@nanu-butik.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2016 @ nanu-butik.pl
Płatności realizuje
AWOLG DESIGN