Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Darmowa wysyłka od 299.00 PLN
OK
Ładuję...
Kategorie
Kategorie
Ostatni post

Bezpieczeństwo

Sortuj produkty wg

Bezpieczne dziecko to szczęśliwy rodzic:) dlatego bezpieczeństwo dziecka jest naszym celem.
Bramki ochronne świetnie sprawdzają się gdy dziecko zaczyna samodzielnie się przemieszczać. Łatwe do rozmieszczenia w domu bramki flex w różnych rozmiarach, w szybki i prosty sposób mogą być przenoszone z miejsca w miejsce osłaniając w danym momencie potrzebną powierzchnie. Bramki rozporowe premiere w łatwy sposób dadzą się zamontować przy schodach. Kojce Kid dadzą rodzicom chwile swobody i pewność, że ich pociechy są w jednym miejscu.
Ciekawość to drugie imię dziecka, dlatego mamy coś co uspokoi rodziców przed niechcianymi wypadkami. Nasze zabezpieczenia pozwolą osłonić płytę kuchenna na której znajdują się gorące naczynia; osłonią i zabezpiecza przed uderzeniem o róg stołu lub blatu, nie pozwolą otworzyć okna lub szafki z nożami.
Jeśli wybieracie się w dłuższą podróż samochodem z dzieckiem pomożemy wam w uporządkowaniu wszystkich potrzebnych pod ręką rzeczy waszej pociechy. Lusterka przyczepiane do zagłówka pozwolą wam na pełną kontrole dziecka bedącego na tylnym siedzeniu samochodu.

Nanu butik  | 
ul. Tysiąclecia 1, 32-620 Brzeszcze, województwo małopolskie  | 
NIP: 5492269577  |  telefon: 533 520 969  |  e-mail: kontakt@nanu-butik.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2016 @ nanu-butik.pl
Płatności realizuje
AWOLG DESIGN